Massaažid

30 min60 min90 min
20 €40 €60 €

Kinesioteipimine

Kinesioteipimine
Hinnale lisandub teibi hind kuni 20cm/1eur. Kinesioteipimine on üks tuntuim füsioteraapia protseduur, mida kasutatakse laialdaselt ravimassaažis nii ka taastusravis kui ka spordimeditsiinis, lihaste ja liigeste taastumis- ning raviprotsessi toetamiseks. Profesionaalne Kinesioteipimine põhineb Anatoomial (kuidas keha toimib), Funkstionaalsel anatoomila ( lihaste algus ja kinnituskohtade tundmine), Kinesioloogial (lihaste funktiooni mõistmine).

Ravimassaaž

Ravimassaaž
Ravi massaaž põhineb konkreetsetele anaotoomilistele teadmistele mille abil tuvastatakse kindlad lihased, mis on antud probleemi allikas. Antud massaaži liik sobib kui on piiratud liikumine ülepignesetatud lihaste tõttu, tekib valu kindla liigutse tegemisel või mõni lihas kaotab oma võime täismahus tegutsemiseks näiteks ei õnnestu tõsta kätt, jalga, raskusi püsti tõusmisel, alaselja lordoos (nõgusus), jne...

LÜMFIMASSAAŽ

LÜMFIMASSAAŽ
Lümfi massaaž on spetsiifiline massaaži liik, mis suurendab lümfivedeliku voolu kehas. See hõlmab õrnaid massaažitehnikaid, mis aitavad lümfisüsteemil vedelikku õigesti transportida, parandades seeläbi keha immuunsüsteemi funktsioone ja vähendades tursete teket. Lümfi massaaž võib aidata ravida lümfisüsteemi häireid, nagu lümfödeem, samuti parandada keha ainevahetust ja vereringet. See võib olla eriti kasulik pärast operatsioone või vigastusi, et kiirendada taastumist, samuti stressi ja väsimuse leevendamiseks.

Kuivnõela tehnika (dry needling)

Kuivnõela tehnika (dry needling)
Kuivnõel (inglise keeles dry needling) on teraapiameetod, mis on välja töötatud lihasvalu ja müofastsiaalse valusündroomi leevendamiseks. See seisneb õhukese nõela kasutamises valu tekitavate punktide stimuleerimiseks. Protseduuri tulemusena väheneb lihaspinge, taastub normaalne lihasfunktsioon ja valu väheneb. Pärast protseduuri võib esineda ravipiirkonna tundlikkust, mis taandub tavaliselt 12 tunni jooksul (maksimaalselt 72 tunni jooksul). Nõela hind lisandub protseduuri hinnale, 1 nõel maksab 10 senti.

Trigerpunkti teraapia

Trigerpunkti teraapia
Triggerpunktiteraapia ehk müofaskiaalse triggerpunkti teraapia on massaaži- või manuaalteraapia tüüp, mis keskendub triggerpunktide tuvastamisele ja vabastamisele kehas. Triggerpunktid on lihaste piirkonnad, mis on pingul ja valulikud ning võivad põhjustada valu ja ebamugavust nii kohalikult kui ka teistes kehaosades. Triggerpunktiteraapia hõlmab nende punktidele survet avaldamist, mis võib aidata vabaneda pingeist ja vähendada valu. Teraapia võib hõlmata ka venitamist ja muid tehnikaid, mis aitavad leevendada lihaspingeid ja soodustada lõdvestumist. Triggerpunktiteraapiat saab kasutada mitmete seisundite raviks, sealhulgas peavalude, kaela- ja seljavalu ning fibromüalgia korral.

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž
Klassikaline massaaž on üks levinumaid massaažitehnikaid, mida kasutatakse keha lihaste ja kudede lõdvestamiseks ja pingete leevendamiseks. Selle protseduuri käigus kasutab massöör erinevaid tehnikaid, sealhulgas silitamist, hõõrumist, mudimist ja paitamist, et parandada vereringet, leevendada valu ja parandada lihaste liikuvust. Klassikaline massaaž võib aidata ka vähendada stressi ja ärevust ning parandada üldist heaolu. Tavaliselt tehakse seda lamavas asendis kasutades massaažiõli.

Jalatalla massaaž

Jalatalla massaaž
Jalatalla massaaž parandab jalgade funktsionaalsust ja vereringet ning toetab terviklikku keha tervenemist. Massaaž aitab lõdvestada jalgu, tugevdada immuunsüsteemi ning leevendada stressi. See stimuleerib kogu keha funktsioone, sealhulgas lümfi- ja vereringet ning seede- ja erituselundite toimimist. Lisaks võib jalatalla massaaž aidata psüühiliste probleemide korral, näiteks stressi ja depressiooni puhul. Massaaži käigus toimuv lõõgastumine loob soodsad tingimused parasümpaatilisele närvisüsteemile ning võimaldab kehal rahulikult paraneda ja taastuda.

Tselluliidimassaaž

Tselluliidimassaaž
Tselluliidimassaaž on spetsiaalne massaažitehnika, mis keskendub keha piirkondadele, kus on tavaliselt tselluliit. Tselluliit on nahaalune rasvkude, mis tekitab naha ebatasasusi ja tükke ning on sageli seotud naha nõrga vereringega. Tselluliidimassaaži eesmärk on parandada vereringet, lümfisüsteemi drenaaži ja rasvkoe metabolismi, et vähendada tselluliidi välimust ja parandada naha väljanägemist.

Tselluliidimassaaž tehakse tavaliselt spetsiaalsete massaaživõtetega, mis hõlmavad sõtkumist, rullimist ja pigistamist. Need võtted aitavad stimuleerida nahaalust kude ja vähendada naha ebatasasusi. Tselluliidimassaaž võib olla valus, eriti esimesel korral, kuid korduva massaaži korral võib see aidata vähendada tselluliidi nähtavust ning parandada naha seisundit ja elastsust.

Tselluliidimassaaž võib olla osa laiemast kehamassaaži programmist või seda võib teha eraldi. Massaaži tulemused võivad varieeruda sõltuvalt individuaalsetest omadustest, tselluliidi tõsidusest ja massaaži sagedusest.

Ultraheli teraapia

Ultraheli teraapia
Ultraheli teenus masaažis ja näohoolduses kasutab ultraheli lainete vibratsiooni, et stimuleerida ja soojendada naha ja kudede rakke, et parandada nende verevarustust ja ainevahetust. See võib aidata vähendada põletikku, turseid ja lihaspingeid ning parandada kollageeni tootmist ja naha elastsust.

Ultraheli masaažis võib kasutada spetsiaalseid seadmeid, mis võimaldavad terapeudil reguleerida ultraheli sagedust ja intensiivsust vastavalt kliendi vajadustele. Ultraheli kasutamine võib aidata leevendada lihasvalu ja parandada lihaste toonust.

Näohoolduses võib ultraheli teenus aidata suurendada vereringet, vähendada kortsude ja peente joonte välimust, parandada naha tekstuuri ja tooni ning suurendada naha niiskust. Ultraheli võib aidata ka sügavpuhastada nahka, eemaldada surnud naharakud ja aidata paremini imenduda nahahooldusvahenditel.

Kokkuvõttes, ultraheli teenus masaažis ja näohoolduses võib aidata parandada vereringet, vähendada valu ja turseid ning parandada naha tervist ja ilu.

Spordi massaaž

Spordi massaaž
Spordimassaaž on massaažitehnika, mis on spetsiaalselt loodud sportlastele enne võistlust või treeningut, nende ajal ning pärast neid. See on suunatud spetsiifilistele lihasrühmadele ja tehakse tavaliselt sügavamalt kui tavaline klassikaline massaaž.

Spordimassaaži eesmärk on parandada sportlaste füüsilist võimekust, suurendada nende liikuvust ja painduvust ning vähendada vigastuste riski. Massaaž aitab ka taastada lihaste jõudu ja paindlikkust pärast pingelist treeningut või võistlust.

Spordimassaaži tehakse erinevate massaažitehnikate abil, nagu näiteks sügavkoe massaaž, triggerpunktide vabastamine, venitamine ja teised spetsiaalsed massaaživõtted. Massaaži ajal võidakse kasutada ka spetsiaalseid masseerimisvahendeid, näiteks rullmassaažipalle või massaažigrippe.

Spordimassaaž võib aidata ka stressi ja ärevuse leevendamisel ning vereringe parandamisel, mis omakorda aitab vähendada lihasvalu ja -pinget. Üldiselt on spordimassaaž kasulik kõigile, kes soovivad parandada oma füüsilist võimekust, olenemata sellest, kas nad on professionaalsed sportlased või harrastajad.

Gua Sha massaaž

Gua Sha massaaž
Gua Sha on traditsiooniline Hiina meditsiini tehnik, mida kasutatakse valu, põletiku, lihaspingete ja erinevate terviseprobleemide leevendamiseks. Selle tehnikaga töödeldakse nahka spetsiaalse tööriista abil, mis võib olla valmistatud erinevatest materjalidest, nagu näiteks jade, roosa kvarts, hiina lusikad või erinevad metallid.

Gua Sha protseduuri käigus töödeldakse nahka jõuliste ja korduvate kraapimisliigutustega, mis stimuleerivad vereringet ja lümfiringet, aidates eemaldada kehast jääkaineid ja toksiine. Samuti aitab Gua Sha vabastada lihaspingeid, lõdvestada pinges lihaseid ja vähendada valu.

Gua Sha kasutamine võib põhjustada ajutist punetust, verevalumeid ja tundlikkust töödeldud piirkonnas, kuid see on normaalne reaktsioon. Pärast protseduuri soovitatakse juua palju vett ja vältida rasket füüsilist koormust.

Gua Sha on saadaval erinevates vormides, näiteks näo-, keha- ja peanaha Gua Sha, ning seda võib kasutada erinevate terviseprobleemide leevendamiseks.

Biovoolu massaaž

Biovoolu massaaž
Biovoolu massaaž on keha ja näo massaaži vorm, mis kasutab mikrovoolusid ja bioelektrilist stimulatsiooni. See massaažitehnika hõlmab elektrilise impulsi rakendamist keha erinevatele piirkondadele spetsiaalse seadme abil, et stimuleerida närvisüsteemi ja lihaseid ning parandada vereringet.

Biovoolu massaaži eesmärk on suurendada naha elastsust ja parandada naha seisundit. See võib aidata kaasa ka keha üldisele lõdvestumisele, lihaspingete leevendamisele ja stressitaseme vähendamisele.

Biovoolu massaaži saab teha nii keha kui ka näo jaoks, kasutades erinevaid seadmeid ja tehnoloogiaid vastavalt konkreetsetele vajadustele. Enne Biovoolu massaaži alustamist on soovitatav konsulteerida massööriga, et määrata kindlaks sobivaim ja ohutum protseduur.

Kupumassaaž

Kupumassaaž
Kupumassaaž kasutab vaakumit, et mõjutada keha pindmisi pehmeid kudesid nagu lihaseid ja nahka nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt, mis võimaldab kogu organismi mõjutada. See võimaldab kudesid intensiivsemalt töödelda, parandab lümfi- ja vereringet ning ainevahetusprotsesse. Kupumassaaž trimmib nahka, puhastab poore, vähendab tselluliiti ja noorendab nahka, tõhustab siseorganite tööd, intensiivistab verevarustust ning vähendab lihaspingeid ja liigeseprobleeme.

Süvakudede massaaž

Süvakudede massaaž
Süvakudede massaaž on teraapia, mis keskendub lihaste sügavatele kihtidele, aidates leevendada kroonilist valu ja lihaspingeid. Erinevalt traditsioonilisest massaažist, mis keskendub pealiskaudsetele lihastele, kasutab sügavkudede massaaž sügavat survet, et leevendada pinget lihastes ja sidekoes.

Süvakudede massaaž mõjutab närvi retseptoreid mitmel viisil. See stimuleerib mehhanoretseptoreid, mis on tundlikud rõhu ja vibratsiooni suhtes, vähendades lihaspingeid ja lõdvestades keha. Lisaks stimuleerib see keha enda looduslikke valuvaigisteid, nn endorfiine, mis aitavad vähendada valu tajumist ja suurendada üldist heaolu tunnet.

Süvakudede massaaž võib aidata leevendada kroonilist lihaspinget, parandada liikuvust, vähendada stressi ja ärevust ning parandada une kvaliteeti. See on eriti populaarne sportlaste, aktiivsete inimeste ja neile, kes istuvad pikka aega töölaua taga.

Süvakudede massaaži seanss võib olla intensiivsem kui tavaline massaaž, kuid terapeut peaks alati töötama teie mugavustsoonis. Kui tunnete liiga palju survet, on oluline sellest oma terapeudile teada anda.

Manuaalne lihastestimine

Manuaalne lihastestimine
Manuaalse lihastestimise eesmärk on lihtne: leida ja lahendada teie lihastes peituvad probleemid. See võib olla massaažiseansi loomulik osa, kuid kui soovite oma keha seisundist sügavamat arusaama, pakub eraldi manuaalne lihastestimine põhjalikumat lähenemist.

Mis on manuaalne lihastestimine? See on meetod, mis ühendab pooside ja liikumismustrite hoolika analüüsi ja palpeerimist, et kindlaks teha, millised lihased on liiga nõrgad või liiga pinges. Nii saame tuvastada just need lihasgrupid, mis vajavad erilist tähelepanu, et aidata teil vabaneda valust või liikumispiirangutest.

Manuaalne lihastestimine ei ole lihtsalt testimine, see on põhjalik uurimine, mille käigus hindame teie keha loomulikke poose, mis aitab luua personaalset massaažiplaani, keskendudes neile piirkondadele, mis vajavad kõige rohkem tuge. See on individuaalne lähenemine, mis arvestab teie ainulaadseid vajadusi.

Kui tunnete, et teie lihased vajavad lisatähelepanu või soovite lihtsalt veenduda oma keha tugevuses ja tasakaalus, on manuaalne lihastestimine teenus, mida olete otsinud.

Löökaline teraapia

Löökaline teraapia
Löökaline teraapia on kaasaegne mitteinvasiivne ravimeetod, mis kasutab kõrgsageduslikke helilaineid kudede ravimiseks. See teraapia on osutunud tõhusaks krooniliste valude ja põletike leevendamisel, eriti kõõlusepõletike, plantaarfastsiidi, õlavalu ja Achilleuse kõõlusepõletiku puhul. Löökaline teraapia töötab, suunates sihtpiirkonda lühikesed ja intensiivsed akustilised impulsid, mis loovad kudedes mikroskoopilisi traumaid, stimuleerides keha loomulikku paranemisprotsessi.

Tööpõhimõtted:
1. Helilainete genereerimine ja suunamine : Akustilised impulsid tungivad kudedesse, tekitades mikroskoopilisi pingeid.
2. Mikroskoopiliste traumade tekitamine: Need väikesed kahjustused stimuleerivad verevarustust ja ainevahetust.
3. Paranemisprotsessi kiirendamine: Suurenenud verevool toob kudedesse rohkem hapnikku ja toitaineid.
4. Põletikuvastane toime : Aitab vähendada turset ja valu.
5. Kollageeni tootmise stimuleerimine: Toetab kudede tugevdamist ja parandamist.
6. Valu leevendamine: Impulssid häirivad valu edasikandumist ja vähendavad retseptorite tundlikkust.

Efektiivsus: Löökaline teraapia on efektiivne mitmete seisundite puhul nagu kõõluse- ja sidemehaigused, lihasvalu ja pinged, närvivalud, luuprobleemid, bursiit, spordivigastused, reumaatilised haigused, traumajärgsed seisundid, vereringeprobleemid ja kudede taastumine.

Seansi käik:
1. Eeltöötlus ja hindamine : Seisundi hindamine ja raviplaani koostamine.
2. Seanssi ettevalmistamine: Mugav asend ja geeli või niiske lapi kasutamine.
3. Lööklaine rakendamine : Seade suunatakse probleemsele piirkonnale.
4. Tunnete kirjeldamine: Ravi ajal võidakse küsida tunnete kohta.
5. Seansi kestvus: Tavaliselt 15–30 minutit.
6. Ravi sagedus ja kestus : Määratakse mitmeid seansse nädalas.
7. Järelhooldus ja soovitused: Soovitused venitusharjutuste ja aktiivsuse kohta.
8. Potentsiaalsed kõrvaltoimed: Kerget valu või punetust, mis taanduvad kiiresti.
9. Edasise ravi planeerimine: Järgmiste seansside plaan ja eesmärkide arutamine.

Ohutus ja kõrvalmõjud:
- Löökaline teraapia on üldiselt ohutu ja hästi talutav.
- Võimalikud kõrvalmõjud hõlmavad kerget valu, nahaärritust, turset ja verevalumeid, mis on ajutised.

Vastunäidustused:
- Rasedus, verehüübimishäired, südamestimulaatorid, ägedad infektsioonid, vähkkasvajad ravi piirkonnas, hiljutised kortikosteroidide süstid ja muud piirangud.

Löökaline teraapia on tõhus ja ohutu ravimeetod, mis võib aidata mitmesuguste terviseprobleemide lahendamisel, stimuleerides kehas loomulikke paranemisprotsesse.